Tawerna Bałtycka

Zapraszamy Państwa do Tawerny „Bałtyckiej”, jedynego takiego miejsca na mapie Helu usytuowanego tuż nad brzegiem Morza Bałtyckiego, otoczonego plażą oraz lasem. Dzięki czemu w piękne słoneczne dni umożliwiamy czerpanie przyjemności z uroków plażowania bez konieczności opuszczania miejsca przez cały dzień. Natomiast w dni, w które dopisuje pogoda barowa zapewniamy ciepłe schronienie z rozgrzewającymi trunkami, gorące jadło oraz muzykę.

W Tawernie „Bałtyckiej” odnajdą Państwo potrawy prosto z domowego stołu z oryginalną nutką północnego smaku, przygotowywane z produktów dostarczanych przez lokalnych rybaków. Nie zapominając o naszych gościach z innych części kraju, znajdą Państwo również niektóre z dań regionalnych.

Tawerna posiada znakomitą lokalizację, dzięki czemu jest idealnym miejscem na zorganizowanie imprez okolicznościowych jak również na rodzinny obiad z dziećmi.
 
Zapraszamy serdecznie do korzystania zarówno z baru na Plaży, jak również baru usytuowanego na końcu półwyspu helskiego.